Філософія бренду

СТИЛЬ ЦЕ ПРОСТИЙ СПОСІБ ГОВОРИТИ ПРО СКЛАДНИХ РЕЧІ

Компанія SUNNY PRINCESS є виробником весільних, вечірніх та дитячих суконь. Протягом 15 років успішної роботи, бренд зарекомендував себе як висококваліфікований виробник якісних товарів. З кожним роком наші горизонти співпраці з іншими країнами збільшуються, що свідчить про довіру, відповідність стандартам і вибір найвибагливіших жінок, які завжди віддають перевагу тільки кращому. За цей період ми мали світанок співпраці з такими країнами, як Ізраїль, Словаччина, Чехія, Румунія, Австрія, Ліван, Молдова, Німеччина, Латвія, Угорщина і активно продовжуємо йти в перед.

Філософія бренду

Оптовим покупцям ми надаємо безліч переваг комфортної і вигідною співпраці з брендом SUNNY PRINCESS, адже нашій конкурентною стратегією є – максимальне задоволення ваших клієнтів, допомагає нам мати хороші партнерські відносини і разом розвивати бізнес.

МЕТА - СТВОРИТИ КРАЩИЙ ОБРАЗ І ЗРОБИТИ ВАЖЛИВЕ ПОДІЯ НЕЗАБУТНІМ.

Дізнатися більше

Про виробництво

Sunny Princess є провідною компанією виробляє весільні сукні. Індивідуальний дизайн весільних суконь і аксесуарів, розроблений нашими модельєрами приємно здивує Вас і Ваших гостей.

ШОУРУМ

ШОУРУМ

Компанія sunny princess – виробник розкішних весільних нарядів, за свою історію заробила великий досвід і пошило близько 300 серійних моделей які успішно продатися нашими партнерами. У нашому шоурумі завжди є виставкові зразки суконь і аксесуарів власного виготовлення. Оптовим покупцям робимо презентацію з дефіле. Наречена зможе вибрати сукню своєї мрії.

Подивитися колекцію
НАШ ДИЗАЙНЕР

НАШ ДИЗАЙНЕР

У кожному плаття створене ALLA TSAR видно її стиль і бездоганний смак. Поєднання її художнього підходу і розкішних матеріалів призводить до створення вишуканим та ексклюзивним сукням. Над кожним ескізом будушего сукні трудяться дизайнер і майстри фірми, ретельний підбираючи тканини і мережива. Результат цього поцесса це вдячні наших клієнтів.

Подивитися колекцію
Про процес

Про процес

Торгова марка SP за багато років виробництва і співпраці заслужила повагу клієнтів з усього світу. З кожної нової колекції, ми вдосконалюємо процес виготовлення і продаж весільних суконь. Розуміючи і враховуючи вимогу наших клієнтів, ми заробили хороший авторитет.

Подивитися колекцію
Почни співпрацю вже зараз

Співпраця c SunnyPrinces

Наша компанія прагне співпрацювати з новими партнерами на взаємовигідних умовах. Sunny Princess гарантує індивідуальний підхід, короткі терміни виготовлення, фірмове якість виробів, вчасно відправлений товар, а головне - лояльні ціни з системою знижок. Більш детальну інформацію про умови співпраці Ви можете тут.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Надішліть нам свої дані і ми передзвонимо Вам протягом декількох хвилин!