Філософія бренду

СТИЛЬ-ЦЕ ПРОСТИЙ СПОСІБ ГОВОРИТИ ПРО СКЛАДНІ РЕЧІ

Компанія SUNNY PRINCESS є виробником весільних, вечірніх та дитячих суконь. Протягом 15 років успішної роботи, бренд зарекомендував себе як висококваліфікований виробник якісних товарів. З кожним роком наші горизонти співпраці з іншими країнами збільшуються, що свідчить про довіру, відповідність стандартам і вибір найвибагливіших жінок, які завжди віддають перевагу тільки кращому. За цей період ми мали світанок співпраці з такими країнами, як Ізраїль, Словаччина, Чехія, Румунія, Австрія, Ліван, Молдова, Німеччина, Латвія, Угорщина і активно продовжуємо йти в перед.

Оптовим покупцям ми надаємо безліч переваг комфортної і вигідної співпраці з брендом SUNNY PRINCESS, адже нашою конкурентною стратегією є – максимальне задоволення Ваших клієнтів, допомагає нам мати хороші партнерські відносини і разом розвивати бізнес.

МЕТА - СТВОРИТИ КРАЩИЙ ОБРАЗ І ЗРОБИТИ ВАЖЛИВУ ПОДІЮ НЕЗАБУТНЬОЮ.

Дізнатися більше

Про компанію

Індивідуальний дизайн весільних суконь і аксесуарів, розроблений нашими модельєрами приємно здивує Вас і Ваших гостей.

ШОУРУМ

ШОУРУМ

Компанія Sunny Princess – виробник розкішних весільних нарядів, за свою історію заробила великий досвід і пошила  багато моделей, які успішно продаються нашими партнерами. У нашому шоурумі завжди є виставкові зразки суконь і аксесуарів власного виготовлення. Оптовим покупцям робимо презентацію з дефіле. Наречена зможе вибрати сукню своєї мрії.

Подивитися колекцію
НАШ ДИЗАЙНЕР

НАШ ДИЗАЙНЕР

У кожній сукні, створеній ALLA TSAR видно її стиль і бездоганний смак. Поєднання її художнього підходу і розкішних матеріалів призводить до створення вишуканих та ексклюзивних суконь. Над кожним ескізом майбутньої сукні трудяться дизайнер і майстри фірми, ретельно підбираючи тканини і мережива. Результат цього процесу – це вдячність та задоволенність наших клієнтів.

Подивитися колекцію
Про процес

Про процес

Бренд Sunny Princess за багато років виробництва і співпраці заслужила повагу клієнтів з усього світу. З кожною новою колекцією, ми вдосконалюємо процес виготовлення і продаж  суконь. Розуміючи і враховуючи вимоги наших клієнтів, ми заробили хороший авторитет.

Подивитися колекцію
Почни співпрацю вже зараз

Співпраця з Sunny Princess

Наша компанія прагне співпрацювати з новими партнерами на взаємовигідних умовах. Sunny Princess гарантує індивідуальний підхід, короткі терміни виготовлення, якість виробів, вчасно відправлений товар, а головне - лояльні ціни з системою знижок. Більш детальну інформацію про умови співпраці Ви можете отримати тут:

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

Надішліть нам свої дані і ми передзвонимо Вам протягом декількох хвилин!