Collection SATIN prt. 1

Весільні сукні 2017

Приготуйтеся безнадійно закохатися в тренд цього сезону - в неймовірні 3D-квіти. Це прекрасний хитромудрий квітковий візерунок на сукні виділяється на тлі інших нудних весільних нарядів, привиде ваших гостей в захват, коли ви тільки з'явитеся перед ними. Нам дуже подобається, як поєднання кольорів і візерунків весільних суконь 2017 року виграшно виглядають на сучасній жінці. Нашою перевагою, як і багатьох відомих брендів, є ідеальний підхід до кожної нареченої.

Багато сучасних дівчат шукають щось індивідуальне, що могло б відрізнити їх від традиційної нареченої, а наші професійні 3D-дікоратори можуть забезпечити вам гарне оформлення весільного наряду, за останніми тенденціями весільної моди.

Тенденції весільної сукні на 2017 рік

Хочете здивувати гостей свого весілля? Вибирайте казковий наряд від ТМ «Sunny Princess», який зробить вам вау-ефект, і буде виглядати приголомшливо на ваших весільних фотографіях. Ми створюємо казковий стиль цих весільних виробів. На перший погляд образ як і раніше залишається скромним, але демонструє вишуканий дизайн, який вразить ваших гостей. Наші модельєри надихалися розробками кращих Італійськими дизайнерів.

Якщо ви хочете одружитися в альтернативній весільній сукні, вам сподобається колекція цього сезону - сміливі, барвисті, квіткові принти пропоновані торговельною маркою "Sunny Princess". Незалежно від того, вибираєте ви універсальний дизайн або модель з останньої колекції, ми обіцяємо, що ви залишите своїх гостей бездиханними і захопленими.

Тенденція в стилі весільного плаття - Львів

Кольорові весільні сукні є найпопулярнішими в цьому 2017 році. Більше не залишилося наречених, які можуть вибрати тільки між слоновою кісткою і білим, тепер ви можете вибирати між різними відтінками: від розкішного синього, до пудровo-рожевого і декадентського золота. Найчастіше, ці барвисті весільні сукні акцентую увагу на прекрасні деталі, а також звертають увагу на інноваційні кольори. Добре підібрана прикраса доповнить Ваш складний наряд і створить повноцінний весільний образ.

Ми з величезним задоволенням створюємо гарно оздоблені, чудово пошиті і нереально якісні сукні, щоб ваше свято залишилося в ваших спогадах на всі наступні роки подружнього життя. Адже кожне створене плаття від ТМ «Sunny Princess» - це нова історія!

Детальніше