Про бренд

Компанія SUNNY PRINCESS являється виробником весільних, вечірніх та дитячих суконь. Протягом 15 років успішної роботи, бренд зарекомендував себе як висококваліфікований виробник якісних товарів. З кожним роком наші горизонти співпраці з іншими країнами збільшуються, що свідчить про довіру, відповідність стандартів та вибір найвимогливіших жінок, які завжди надають перевагу лише найкращому. За цей період ми мали досвіт співпраці з такими країнами, як Ізраїль, Словаччина, Чехія, Румунія, Австрія, Ліван, Молдова, Німеччина, Латвія, Венгрія та активно продовжуємо іти в перед.

Для наречених у весільному салоні SUNNY PRINCESS в Чернівцях завжди великий вибір суконь на будь-який смак та різноманітних стилів, що розширює вам можливість знайти ідеальну сукню для найважливішого дня вашого життя. Про те, якщо не знайшлось вашого розміру або підходящої сукні, то на місці завжди працюють професіональні дизайнери та швеї, які разом з вами створять розкішний весільний образ. І щоб далеко не ходити, ми подумали про подруг нареченої і надаємовибір вечірніх суконь, з можливістю пошиття наряядів в єдиному стилі вашого незабутнього весілля.

Оптовим покупцям, ми надаємо безліч переваг комфортної та вигідної співпраці з брендом SUNNY PRINCESS, адже, нашою конкурентною стратегією являється – максимальне задоволення ваших клієнтів, що допомагає нам мати хороші партнерські відносини та разом розвивати бізнес. Весільні сукні оптом – це наша головна сфера діяльності, що забезпечить вам якісний товар з індивідуальним замовленням і впевненість у вчасному виконанні.